Project Image
  • HIZLI KURULUM SAHBS
  • KESİNTİSİZ DESTEK

Neden SAHBS ?

SAHBS Sağlık Bilgi Sistemleri

Sağlık sektöründeki birikimlerimiz ve tecrübemizle sahada geliştirilmiş yetkin aile hekimliği yazılımımız; gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandı. Görsel öğelerle zenginleştirilmiş olup, sade ve akıcı menü formlarıyla kolay ve hızlı kullanım sağlamaktadır. Sistemdeki tüm veriler sadece Sağlık Bakanlığı sunucularına gönderildiğinden en düşük donanım gereksinimleri yeterlidir. Sistemde kullanılan kodlama dili ve veritabanı uygulaması en üst düzey yazılım teknolojileri ile desteklenmiş olup, sistem güvenliği ön planda tutulmuştur.

Hakkımızda

HİZMETLERİMİZ

Söz verdiğimiz gibi.

KOLAY VE HIZLI KULLANIM

Bu tür geniş içerikli ve yüksek programlama teknolojili yazılımlarda en önemli unsur kullanıcının içerisinde kaybolmadan yalın menü dağılımını takip edebilmesini sağlamaktır. SAHBS ekibi olarak bu hususa çok önem veriyoruz.

KESİNTİSİZ DESTEK

Siz değerli kullanıcılarımız için her türlü teknik yardım ve taleplerinizi karşılayabilmek için oluşturduğumuz teknik destek departmanımız ile sorunlarınıza kesintisiz destek ve çözüm imkanı sunmaktayız.

AKTİF GÜNCELLEME

Herhangi yeni sürüm ya da varolan sürüme ait modül artırımı durumunda geliştirilen pratik güncelleme sistemi ile internet üzerinden zamanınızı çalmadan eş zamanlı olarak tüm programları güncellemekteyiz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

En yüksek düzey progralama teknolojisi ile beslenmesine rağmen SAHBS yazılımı, en düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar. Öyle ki; standart bir bilgisayar yeterli olacaktır.

SABİS AHBS

Program Görüntüleri.